Skocz do zawartości

kartusana.net - Polskie Forum Warezowe uses cookies. Read the Polityka Prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Witamy na forum kartusana.net ! Tylko u nas każda wstawka zawsze na darmowym serwerze, bez limitów pobierania !

Dołączona grafikaDołączona grafika

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Napił byś sie?

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   marcinek1992

marcinek1992

Doświadczony

• Elita
  • 677 postów
  • 642 thanks
  • Gadu Gadu:6540401
  • Miasto:  Elbląg
  • Kraj

• PipPipPip

Napisano 11 sierpień 2012 - 20:18

Siema

Napił byś sie?

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownik marcinek1992 edytował ten post 11 sierpień 2012 - 20:18

• 0

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

#2 Gośćsciagacz_*

Gośćsciagacz_*
  • Gość
  • thanks

Napisano 11 sierpień 2012 - 20:20

Po co robiłeś foty w moim garażu?? :b :P

#3 OFFLINE   marcinek1992

marcinek1992

Doświadczony

• Elita
  • 677 postów
  • 642 thanks
  • Gadu Gadu:6540401
  • Miasto:  Elbląg
  • Kraj

• PipPipPip

Napisano 11 sierpień 2012 - 20:23

Chciałem żeby uchylić rąbka tajemnicy na forum co u ciebie w Garażu sie dzieje. Takie melanże tylko u Reda. Potwierdzone :D
  • 0

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

#4 OFFLINE   Zawisza

Zawisza

Ten, co trzyma łyżkę ;)

• Weteran
  • 2908 postów
  • 327 thanks
  • Miasto:  Kijowo :P
  • Kraj

• PipPipPipPipPip

Napisano 11 sierpień 2012 - 20:32

Niezły zestaw. Poza Warkami które już mi się przepiły widzę same dobre piwka :) A tego po prawej - Kaper - jeszcze nie piłem :/ Trudno mi ostatnio znaleźć browca którego nie smakowałem ;)
  • 0
Spoiler

Dołączona grafika

Guest nie zapomnij kliknąć w sygnaturkę poniżej a następnie w 9 kółek symbolizujących akcje. Ta pomoc nic Cię nie kosztuje! :)

Dołączona grafika

#5 Gośćsciagacz_*

Gośćsciagacz_*
  • Gość
  • thanks

Napisano 11 sierpień 2012 - 20:51

A VIP'a z biedronki trenowałeś że już nie możesz znaleźć piwa którego nie piłeś?? :haha:

#6 OFFLINE   Zawisza

Zawisza

Ten, co trzyma łyżkę ;)

• Weteran
  • 2908 postów
  • 327 thanks
  • Kraj

• PipPipPipPipPip

Napisano 11 sierpień 2012 - 21:43

Też :P Nawet "piwo" malinowe z Biedronki za 1.99 :b
Z tych pokazanych na zdj tylko z tym Kaperem nie miałem do czynienia. Albo on ze mną :P
I polecam z pokazanych piwko Specjal - bardzo dobre :)
  • 0
Spoiler

Dołączona grafika

Guest nie zapomnij kliknąć w sygnaturkę poniżej a następnie w 9 kółek symbolizujących akcje. Ta pomoc nic Cię nie kosztuje! :)

Dołączona grafika

#7 Gośćsciagacz_*

Gośćsciagacz_*
  • Gość
  • thanks

Napisano 11 sierpień 2012 - 21:50

Widzę że Marka nie zagnę w temacie piw jak księdza w robieniu dzieci :P :D

#8 OFFLINE   Zawisza

Zawisza

Ten, co trzyma łyżkę ;)

• Weteran
  • 2908 postów
  • 327 thanks
  • Kraj

• PipPipPipPipPip

Napisano 11 sierpień 2012 - 21:56

:D
No niestety. Ciężko będzie. W Rzeszowie miałem blisko do Almy a tam jest spory wybór piw więc się bawiłem w kolekcjonera nowych smaków :P
Ale na pocieszenie napiszę że nie piłem tych które wychodzą drożej niż 9zł / o,5l więc trochę ich zostało :)
  • 0
Spoiler

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 Gośćsciagacz_*

Gośćsciagacz_*
  • Gość
  • thanks

Napisano 11 sierpień 2012 - 22:00

no ja też nie piłem takich piwerek :P najdroższe jakie piłem to coś koło 7 zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nota Prawna

Wszystkie materiały, które zostały umieszczone na stronie kartusana.net oraz stronach, które są częścią tej strony, zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych! Nie mogą być wykorzystywane w celach niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem! Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu użytkowania i wykorzystywania dostępnych informacji oraz materiałów zawartych na stronie w sposób niezgodny z prawem, w szczególności, gdy spowoduje to szkody osób trzecich. Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową!