Skocz do zawartości

kartusana.net - Polskie Forum Warezowe uses cookies. Read the Polityka Prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Witamy na forum kartusana.net ! Tylko u nas każda wstawka zawsze na darmowym serwerze, bez limitów pobierania !

Dołączona grafikaDołączona grafika

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Screeny/Zdjęcia z Gier

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   marcinek1992

marcinek1992

Doświadczony

• Elita
  • 677 postów
  • 642 thanks
  • Gadu Gadu:6540401
  • Miasto:  Elbląg
  • Kraj

• PipPipPip

Napisano 26 styczeń 2014 - 09:27

Witajcie

Jako że ostatnio zostałem zapalonym graczem w grze Just Cause 2 i innych założyłem ten temat aby inni mogli też pochwalić się jacy są dobrzy oraz jaka jest grafika w grach.

Pierwszy screen okazuje jak ładnie wykonana jest grafika w grze właśnie Just Cause 2. I oczywiście zachęcam do zagrania.

Spoiler

A tu już crysis- nic innego jak totalna rozpierducha

Spoiler

Czekam teraz na wasze screeny

• 2

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Thanked by 1 Member:
gLp

#2 OFFLINE   gLp

gLp

Super User

• Elita
  • 1346 postów
  • 326 thanks
  • Kraj

• PipPipPipPip

Napisano 26 styczeń 2014 - 18:04

Tak więc:

Battlefield 3:

Spoiler

Dead Island Riptide:

Spoiler

Far Cry 3:

Spoiler

Saints Row 4:

Spoiler

Skyrim:

Spoiler

:)

Użytkownik gLp edytował ten post 26 styczeń 2014 - 18:06

• 2

#3 OFFLINE   marcinek1992

marcinek1992

Doświadczony

• Elita
  • 677 postów
  • 642 thanks
  • Gadu Gadu:6540401
  • Miasto:  Elbląg
  • Kraj

• PipPipPip

Napisano 27 styczeń 2014 - 09:11

Grałem w Saints Rowa 4 ale jakoś za bardzo mi się fabuła nie podobała więc odinstalowałem.

Natomiast moją uwagę przykuł Far Cry 3 i chyba będzie trzeba w nią zagrać.

• 0

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

#4 OFFLINE   gLp

gLp

Super User

• Elita
  • 1346 postów
  • 326 thanks
  • Kraj

• PipPipPipPip

Napisano 27 styczeń 2014 - 10:53

Fabularnie FC 3 to chyba jedna z lepszych gier w jakie grałem,a co do SR 4 to tam nie chodzi o fabułe tylko o dobrą zabawe :P

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nota Prawna

Wszystkie materiały, które zostały umieszczone na stronie kartusana.net oraz stronach, które są częścią tej strony, zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych! Nie mogą być wykorzystywane w celach niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem! Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu użytkowania i wykorzystywania dostępnych informacji oraz materiałów zawartych na stronie w sposób niezgodny z prawem, w szczególności, gdy spowoduje to szkody osób trzecich. Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową!