Skocz do zawartości

kartusana.net - Polskie Forum Warezowe uses cookies. Read the Polityka Prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Witamy na forum kartusana.net ! Tylko u nas każda wstawka zawsze na darmowym serwerze, bez limitów pobierania !

Dołączona grafikaDołączona grafika

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Popsute marzenia

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Dr Zoidberg

Dr Zoidberg

Sir numeros I

• Weteran
  • 2214 postów
  • 2706 thanks
  • Miasto:  Nowhere
  • Kraj

• PipPipPipPipPip

Napisano 08 październik 2012 - 17:28

nowa konsola wii rewelacja-szal na osiedlu.niestety podczas wtykania wtyczki zasilajacej spowodowales spiecie a w efekcie pozar mieszkania swojej dziewczyny.wszystko sie spalilo oprocz tabliczki z konsoli "MADE IN CHINA in CHINA".
Musiales pokryc straty mieszkania oraz mieszkana nizej bo straz zalala gaszac pozar.Pracowales na dwie zmiany w MDonaldzie i Kfc jako zywa reklama
Ale to wszystko bylo niczym... twoja dziewczyna odeszla z kims kto mial stara wersje wii, wiec siedzisz w kacie i trzymasz kurczowo dlonmi owa tabliczke i zastanawiasz sie co by bylo gdybys kupil PC

:P

Byc hakerem i hakowac plyty glowne ( to nie marzenie ale zaczerpniete z zycia )
  • 1

Dołączona grafikaGuest KLIKNIJ (+) , POSTAWILES FLASZKE POSTAW I PLUSA ;)Dołączona grafika

Linki nie działają - Napisz PW lub napisz Prośbę o reupload

Dołączona grafikaGuest jeśli wszystko działa zostaw proszę komentarz :)Dołączona grafika

#62 OFFLINE   Zawisza

Zawisza

Ten, co trzyma łyżkę ;)

• Weteran
  • 2908 postów
  • 327 thanks
  • Miasto:  Kijowo :P
  • Kraj

• PipPipPipPipPip

Napisano 08 październik 2012 - 18:03

BUahahaha xD Wiem skąd wytrzasnąłeś te haki na płyte główną :D :D

No ale co do marzenia - udało Ci się, pochwaliłeś się tym na necie a ludzie Ci do tej pory nie wierzą i napierdzielają z Ciebie na YT w komentarzach. Nawet Cię tam znalazłem:

Obejrzyj coś koło 3 min 30 sekund :P

Moje marzenie - złapać wszystkie pokemony xD
  • 0
Spoiler

Dołączona grafika

Guest nie zapomnij kliknąć w sygnaturkę poniżej a następnie w 9 kółek symbolizujących akcje. Ta pomoc nic Cię nie kosztuje! :)

Dołączona grafika

#63 OFFLINE   Dr Zoidberg

Dr Zoidberg

Sir numeros I

• Weteran
  • 2214 postów
  • 2706 thanks
  • Miasto:  Nowhere
  • Kraj

• PipPipPipPipPip

Napisano 08 październik 2012 - 18:27

Justyn to nie ja ja nie mam brody :P

Napisalem ale nie trzymalo sie tresci wiec przekazuje dalej

tłumacz się tłumacz - nikt inny nie hakuje płyt głównych :haha: :P - J
  • 1

Dołączona grafikaGuest KLIKNIJ (+) , POSTAWILES FLASZKE POSTAW I PLUSA ;)Dołączona grafika

Linki nie działają - Napisz PW lub napisz Prośbę o reupload

Dołączona grafikaGuest jeśli wszystko działa zostaw proszę komentarz :)Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Nota Prawna

Wszystkie materiały, które zostały umieszczone na stronie kartusana.net oraz stronach, które są częścią tej strony, zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych! Nie mogą być wykorzystywane w celach niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem! Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu użytkowania i wykorzystywania dostępnych informacji oraz materiałów zawartych na stronie w sposób niezgodny z prawem, w szczególności, gdy spowoduje to szkody osób trzecich. Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową!